PERUSTIEDOT koirasta
 Koiran nimi:  MVA STRONGBOW ROWDY RUN-FORREST-RUN!
 Rekisterinumero:  FI15815/11 (AKCHP34751603)
 Syntynyt - ikä:  23.06.2009 - 11 v 3 kk 3 pv
 Sukupuoli:  Uros
 Väri:  Kolmivärinen
 EK-numero:  1950
 Sukusiitosaste:  2.37 % 
 Vanhemmat:  Isä: ECHO RUN KICKINBUTTARINAMES AKCHP02320302 - Emä: LANBUR WAKE UP CALL AKCHP10020402
 Muut tiedot:
 Kokeet:  STRONGBOW ROWDY RUN-FORREST-RUN!
 N:o Koepaikka Päiva Keli Palk Sija Pisteet
1.   Jämsä   22.02.2020   P   Beaj 0   1|2 4.00   
2.   Jämsä   26.01.2020   L   Beaj L   -|1 0.00   
3.   Pälkäne   18.01.2020   P   Beaj 0   8|8 1.00   
4.   Hartola   04.01.2020   L   Beaj 0   1|1 0.00   
5.   Ristijärvi   30.11.2019   L   Beaj S   -|8 -   
6.   Hartola   14.11.2019   P   Beaj 0   2|2 21.25   
7.   Loppi   21.09.2019   P   Beaj S   -|3 -   
8.   Juupajoki   08.12.2018   L   Beaj 3   3|8 42.29   
9.   Tampere   03.11.2018   P   Beaj 0   9|13 2.00   
10.   Loppi   29.09.2018   P   Beaj 1   1|3 61.00   
11.   Padasjoki   15.09.2018   P   Beaj 0   1|1 2.00   
12.   Laukaa   02.12.2017   L   Beaj 0   9|9 1.00   
13.   Rovaniemi SM-17   12.11.2017   P   Beaj S   -|12 -   
14.   Rovaniemi SM-17   11.11.2017   P   Beaj S   -|12 -   
15.   Aura   04.11.2017   P   Beaj 0   3|12 33.54   
16.   Loppi   23.09.2017   P   Beaj 0   4|4 3.00   
17.   Padasjoki   16.09.2017   P   Beaj L   -|1 0.00   
18.   Jämsä   28.02.2017   L   Beaj 1   PK|6 65.58   
19.   Asikkala   16.11.2016   L   Beaj S   -|1 -   
20.   Pälkäne   11.11.2016   L   Beaj 0   1|1 19.42   
21.   Lahti   29.02.2016   L   Beaj 2   PK|2 51.38   
22.   Asikkala   11.11.2015   P   Beaj 0   1|1 2.00   
23.   Siuntio   08.02.2015   L   Beaj S   -|3 -   
24.   Asikkala   17.01.2015   L   Beaj 0   1|1 31.04   
25.   Siuntio   08.02.2014   L   Beaj 0   2|2 2.42   
26.   Raasepori   11.11.2013   P   Beaj 0   PK|2 1.50   
27.   Siuntio   10.02.2013   L   Beaj S   -|3 -   
Koekäyntejä yhteensä: 27 kpl Keskiarvo: 12.76  
 Näyttelyt:  STRONGBOW ROWDY RUN-FORREST-RUN!
N:o Näyttelypaikka Päiva Tulos Tuomari
1.   Helsinki: Messukeskus   08.12.2019   VET-ERI,VEK2   JOJKIC ZLATKO
2.   Orivesi: Oriveden opisto   06.07.2019   VET-ERI,VEK1,PU1,SA,VETROP,VSP   KORPELA REINO
3.   Helsinki: Tuomarinkartanon Vinttikoirakeskus   11.05.2019   VET-ERI,VEK1,PU2,SA,VETROP   POLETAEVA IRINA
4.   Valkeakoski: .   24.03.2019   VET-ERI,VEK1,PU3,SA,VETVSP   FINNE LENI
5.   Helsinki: Messukeskus   16.12.2018   VET-ERI,VEK1,SA,VETROP   HONKANEN KIRSI
6.   Hyvinkää: Kaidanpään ampumarata   23.09.2018   VET-ERI,VEK2   MÄKINEN MAIJA
7.   Ylivieska: Keskisen ravirata   21.07.2018   VET-ERI,VEK3,SA   NORLIN GUNNAR
8.   Kokkola   20.07.2018   VET-EH,VEK2   ASHMORE COLIN
9.   Helsinki: Tuomarinkartano   19.05.2018   VET-ERI,VEK1,PU2,SA,VETROP   STEWART-RITCHIE DIANE
10.   Harjavalta: Valtatie 2   18.03.2018   VET-ERI,VEK1,SA,VETROP   TEINI PEKKA
11.   Helsinki: Messukeskus   10.12.2017   VET-ERI,VEK2,SA   LINDHOLM RAY
12.   Helsinki: Messukeskus   08.12.2017   VET-ERI,VEK1,PU3,SA,VETROP   THOMPSON FELICITY
13.   Muurame: Hiihtokeskus Riihivuori   09.09.2017   VET-ERI,VEK1,PU2,SA,VETROP   CHUA MING KOK
14.   Kouvola: Kuusankoski   01.07.2017   VET-ERI,VEK1,PU1,SA,VETROP,ROP   KRIISK KALVO
15.   Helsinki: Tuomarinkylän Vinttikoirakeskus   20.05.2017   VAL-ERI,VAK1,PU3,SA   BEARE ANDREW
16.   Kouvola: Agilityhalli ja piha-alue   04.03.2017   VAL-ERI,VAK2,SA   RUSKOVAARA ELENA
17.   Helsinki: Messukeskus   11.12.2016   VAL-ERI,VAK2,SA   KOSKELO ARJA
18.   Helsinki: Messukeskus   10.12.2016   VAL-HYL   LEHTINEN JUHA
19.   Lahti: Lahden Messukeskus   29.10.2016   VAL-ERI,VAK1,PU2,SA,VACACIB   NUMMI ERJA
20.   Hämeenlinna: Tuulosen kauppakeskus   01.10.2016   VAL-ERI,VAK1,PU2,SA   LACKMAN MARI
21.   Helsinki: Tuomarinkylän vinttikoirakeskus   23.07.2016   VAL-ERI,VAK3,PU3,SA   TUOMINEN MATTI
22.   Joutsa: Leivonmäen urheilutalo   10.07.2016   KÄY-ERI,KÄK1,PU1,SA,VSP   FORS JARI
23.   Helsinki: Tuomarinkartano   21.05.2016   VAL-ERI,VAK2,PU2,SA,VACACIB   HONKANEN KIRSI
24.   Mynämäki: Mynämäen Urheilukeskus   14.05.2016   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   NUMMI ERJA
25.   Janakkala: Turengin ala-aste   07.05.2016   KÄY-ERI,KÄK1,PU2,SA   NUMMIJÄRVI ESKO
26.   Akaa: Matinpuiston pelikenttä   05.05.2016   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   AALTONEN PIRJO
27.   Kokkola   20.03.2016   KÄY-ERI,KÄK2,SA   NORLIN GUNNAR
28.   Miehikkälä: SUUR-MIEHIKKÄLÄN SEURANTALO   06.02.2016   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   KORPELA REINO
29.   Hämeenlinna   03.10.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   HARTUS JAANA
30.   Eckerö: Eckeröhallen   26.09.2015   VAL-EVA   LEHTINEN HANS
31.   Vantaa: Hakunila   05.09.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,VSP   MATEJCIC JASNA
32.   Kotka: Katariinan Meripuisto   15.08.2015   VAL-ERI,VAK2,PU2,SA,VACACIB   HARRIS NOREEN
33.   Pälkäne: Aapiskukon parkkipaikka   08.08.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   FORS JARI
34.   Salo   13.06.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   HONKANEN KIRSI
35.   Lieksa: Lieksa / Timitran hiihtokeskus   31.05.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   PYLVÄNÄINEN-SUORSA MARJATTA
36.   Helsinki: Tuomarinkartanon Vinttikoirakeskus   23.05.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP,CACIB   NUMMI ERJA
37.   Lahti: Jokimaan ravirata   01.05.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   NYGÅRD TAINA
38.   Hirvensalmi: Elomaan Koulu   11.04.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   MATTILA PAAVO
39.   Turku: Turun messukeskus   29.03.2015   VAL-ERI,VAK1,PU3,SA   TEINI PEKKA
40.   Turku: Turun Messu- ja Kongressikeskus   28.03.2015   VAL-ERI,VAK1   SPAVIN DIANNA
41.   Kouvola: Valkeala   07.03.2015   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   MATTILA PAAVO
42.   Helsinki: Helsingin Messu- ja Kongressikeskus   07.12.2014   VAL-ERI,VAK3   LUNDSTRÖM PER
43.   Helsinki: Helsingin Messu- ja Kongressikeskus   06.12.2014   VAL-ERI,VAK2,PU4,SA   LEHTINEN HANS
44.   Kangasala: Ratsastuskeskus Parvela   29.11.2014   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   TEINI PEKKA
45.   Jyväskylä   08.11.2014   VAL-ERI,VAK1,PU2,SA,CACIB   SIRIK ZAFRA
46.   Eckerö: Eckerö hallen   27.09.2014   VAL-ERI,VAK2,PU2,SA,VACACIB   WIDEN LARS
47.   Helsinki: Messukeskus   08.08.2014   VAL-EH   FERNANDEZ RENAU CARLOS
48.   Vesilahti: Harjula   02.08.2014   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   LAHTOVAARA RIITTA
49.   Helsinki: Tuomarinkartano   26.07.2014   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   NUMMI ERJA
50.   Mäntsälä   19.07.2014   VAL-ERI,VAK1,PU3,SA   EEROLA TAPIO
51.   Forssa: Mustiala   28.06.2014   VAL-ERI,VAK2,PU3,SA   MÄKINEN MAIJA
52.   Helsinki: Tuomarinkartano   08.06.2014   VAL-ERI,VAK2,PU4,SA   LINDE-FORSBERG CATHARINA
53.   Kemiönsaari: Kemiö   24.05.2014   VAL-ERI,VAK2,PU2,SA   LINDSTRÖM KJELL
54.   Kouvola: Selänpään lentokenttä   04.05.2014   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   HARTUS JAANA
55.   Lahti: -   01.05.2014   VAL-ERI,VAK1,PU2,SA   LEHKONEN HARRI
56.   Ähtäri: Tuomarniemi   16.03.2014   VAL-ERI,VAK3,SA   PALOJÄRVI MATTI
57.   Jyväskylä: .   22.02.2014   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,VSP,CACIB   ROBERTSON GAVIN
58.   Helsinki: Messukeskus   15.12.2013   VAL-ERI   HARRIS NOREEN
59.   Helsinki: Messukeskus   14.12.2013   VAL-ERI   RESKO EEVA
60.   Helsinki: Messukeskus   13.12.2013   VAL-ERI,VAK2,SA   JOHANSSON KARL-ERIK
61.   Hämeenlinna   05.10.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   HONKANEN KIRSI
62.   Hyvinkää: Kaidanpää   22.09.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   BISTER SOILE
63.   Kouvola: Ravirata   17.08.2013   VAL-ERI,VAK1,PU2,SA   KÄRKÄS LEILA
64.   Helsinki: Tuomarinkartano   26.07.2013   VAL-ERI,VAK1,PU2,SA,CACIB   V D BERG HANS
65.   Karjaa: Sisu Areena   07.07.2013   VAL-ERI,VAK1,PU3,SA   LUNDSTRÖM PER
66.   Tuusula: Urheilukeskus, Urheilutie   29.06.2013   VAL-ERI,VAK2,PU3,SA   WHEELER STEPHEN
67.   Helsinki: Tuomarinkartanon vinttikoirarata   11.05.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP,CACIB   WESTREN JEAN
68.   Kouvola: jaala   04.05.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP 37 cm   Talvitie Marja
69.   Sipoo   21.04.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   SAVOLAINEN TUULA
70.   Lappeenranta: kisapuisto   31.03.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP 39 cm   Savolainen Tuula
71.   Pieksämäki   17.03.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP   MATTILA PAAVO
72.   Kouvola: valkeala   02.03.2013   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP 39 cm   Aaltonen Pirjo
73.   Turku: Messu- ja Kongressikeskus   19.01.2013   VAL-ERI,VAK1   CZEGLÉDI ATTILA
74.   Helsinki: Helsingin Messukeskus   09.12.2012   VAL-ERI,VAK1,PU2,SA,CACIB   TEINI PEKKA
75.   Jyväskylä   10.11.2012   VAL-ERI,VAK1,PU1,SA,ROP,CACIB   SINKO STEFAN
76.   Hämeenlinna: Tuulos   06.10.2012   AVO-ERI,AVK2,PU2,SA   SAVOLAINEN TUULA
77.   Porvoo   08.09.2012   AVO-EH,AVK3   TALVITIE MARJA
78.   Mikkeli   11.08.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,ROP   MATTILA PAAVO
79.   Vesilahti   04.08.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,ROP 39 cm   Poti Sakari
80.   Mikkeli   28.07.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,VSP,CACIB 39 cm   Hautala Matti
81.   Raasepori: Karjaa   07.07.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,VSP,CACIB   JOHANSSON KARL-ERIK
82.   Laukaa: Keskusurheilukenttä   30.06.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,VSP   ANTONOPOULOS DIMITRIS
83.   Salo: Moision koulun kenttä   09.06.2012   AVO-ERI,AVK2,PU3,SA   FINNE LENI
84.   Järvenpää   27.05.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,ROP 39 cm   Putkonen Juha
85.   Jämsä: myllymäen jäähalli   19.05.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,ROP 39 cm   Envall Matti
86.   Tampere   12.05.2012   AVO-EH,AVK3   WALMSLEY ELIZABETH
87.   Ypäjä   21.04.2012   AVO-ERI,AVK2,PU3,SA 39 cm   Nieminen Kirsi
88.   Vesilahti   07.04.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,VSP   LAHTOVAARA RIITTA
89.   Kajaani   25.03.2012   AVO-EH   VILJANMAA RAIMO M
90.   Kouvola   03.03.2012   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,VSP   REKIRANTA PAULA
91.   Turku: Turun Messukeskus   21.01.2012   AVO-EH   GAGNE JOCELYN
92.   Helsinki: Helsingin Messukeskus   04.12.2011   AVO-ERI,AVK3   ACHTERGAEL JEAN-PIERRE
93.   Kouvola   13.11.2011   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,VSP   NIEMINEN KIRSI
94.   Hämeenlinna: Tuulos   02.10.2011   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,VSP   EEROLA TAPIO
95.   Hyvinkää   17.09.2011   AVO-ERI,AVK1,PU1,SA,SERT,ROP   NUMMI ERJA
96.   Vantaa   03.09.2011   AVO-EH   BALKAN JEANETTE
97.   Turku   13.08.2011   AVO-ERI,AVK2,PU4,SA,VASERT   NUMMI ERJA
98.   Vesilahti   06.08.2011   AVO-ERI,AVK1,PU2,SA,VASERT   PUKKILA TAPANI
99.   Kokkola   02.07.2011   AVO-ERI,AVK4 38 cm   Olsen Anne Marit
100.   Riihimäki   18.06.2011   NUO-ERI,NUK1,PU2,SA,SERT   MÄHÖNEN MARKKU
101.   Sipoo   17.04.2011   NUO-ERI,NUK1,PU1,SA,SERT,ROP   LAHTOVAARA RIITTA
102.   Lohja   20.03.2011   NUO-ERI,NUK1,PU1,SA,SERT,ROP 38 cm   Mattila Paavo
103.   Hyvinkää   19.09.2010   JUN-ERI,JUK2,PU4   ERDÖSNE ZSUZANNA
104.   Mäntsälä   17.07.2010   JUN-ERI,JUK1,PU1,SERT,VSP   NIEMINEN KIRSI
Näyttelykäyntejä yhteensä: 104 kpl  

Copyright © ASa